TheGrue.org
V Regatta Bieg Wierchami
Fakro
Regatta
Liga Biegów Patriotycznych
STOPER

Zapisy na IV Bieg Niepodległości w Rytrze już ruszyły!

Ci z Was którzy u nas byli na III Regatta Biegu Wierchami z materiałów dołączonych do pakietów startowych mogli dowiedzieć się, że po raz kolejny dla Was organizujemy Bieg Niepodległości. W tym roku odbędzie się już czwarta edycja tej imprezy choć przyznać trzeba, że mamy mały dyskomfort związany z tym, że nie organizujemy tego biegu od 1919 roku ;) Na usprawiedliwienie tego mamy tylko to, że nas wtedy jeszcze po prostu nie było ;) Tradycyjnie jak na nasze imprezy przystało Biuro Zawodów mieścić się będzie w gościnnej Karczmie nad Potokiem.

 

Do wyboru będą dwa dystanse: 5 i 10km prowadzące z pod Hotelu Perła Południa w górę pięknej Doliny Roztoki Wielkiej z nawrotem na kolejno 2,5km i 5km oraz metą pod karczmą. Co miniecie na trasie? Na pewno biegaczy. A tak na poważnie to po drodze miniecie pięknie wkomponowane w górskie zbocze źródełko miłości, a kawałek dalej pomnik poświęcony Partyzantom Ziemi Sądeckiej wykonany na bazie wychodni skalnej. Kawałek dalej będziecie mogli jeszcze zobaczyć Wężowe Skały z których jeszcze do niedawna miejscowi wydobywali kamień. A Ci co pobiegną na dystansie 10km zobaczą dodatkowo punkt z herbatą na nawijce ;)

 

Oczywiście trzeba dodać, że wszyscy razem wystartujemy punkt 11:11 z pod wielkiej biało czerwonej flagi po odśpiewaniu hymnu Polski. Na mecie czekać będą na Was specjalne dedykowane na tę okazję medale oraz gorący posiłek w Karczmie nad Potokiem. Po dekoracji zwycięzców dla wszystkich przewidujemy wspólne ognisko. Piękne okoliczności przyrody gratis ;)

 

Ze względu na to, iż chcemy aby każdy z Was został potraktowany jak człowiek, a nie jednostka przewidujemy limit 200 osób.

 

 

Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Was do przybycia do Rytra 11 listopada. Jeżeli nie to obejrzyjcie jak u nas było w zeszłym roku.

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Współorganizatorzy

Partnerzy Biegów

Sponsorzy Biegów

Patronat medialny