TheGrue.org
Fakro
NOVITUS

Bieg o zdrowie dla Gabrysi. Dołącz do sztafety!

Dorotka i Krystian Dąbrowscy Nasi aktywni członkowie Stowarzyszenia Visegrad Maraton Rytro aktualnie walczą codziennie o zdrowie dla swojej córki Gabrysi, zajmując się też Stasiem (bratem bliźniakiem Gabrysi). Historia tego co się stało jest długo, ale walczą i się nie poddają. Obecnie toczą najdłuższy i co najważniejsze wspólny bieg swojego życia. Nie liczą już ilości zjechanych kilometrów, ilości odwiedzanych lekarzy i gabinetów, ilości wykonanych badań, po prostu jest jeden cel tego biegu – META, a tam zdrowie ich kochanej córki Gabrysi.

Bardzo Was prosimy zarówno w imieniu swoim jak i Dorotki i Krystiana zróbmy z tego biegu, bieg sztafetowy, i przekażmy dobro, którę zawsze do nas wróci. Liczymy na Waszą modlitwę, bo ona zawsze jest potrzebna, a na pewno nie zaszkodzi, na Wasze dobre i wrażliwe serca, na Wasze słowo wsparcia dla Dorotki i jej męża Krystiana.  

Bądźmy wielką biegową rodzinną, która razem osiągnie metę! A Wy Drodzy rodzice Gabrysi i Stasia biegnijcie, nie poddawajcie się, walczcie o skarb jak otrzymaliście. My się dołączymy do tego biegu, biegu o zdrowie dla Gabrysi!

W poniższym linku przedstawiono aktualny opis schorzenia Gabrysi, który jest cały czas aktualizowany i możliwość pomocy: http://dzieciom.pl/podopieczni/33637#

Zarząd i Członkowie Stowarzyszenia Visegrad Maraton Rytro

Komentarze   

+4 #1 Łukasz 2018-04-06 20:24
Trzymajcie sie, jestem z Wami :)
Cytować
+4 #2 Mateusz i Angelika 2018-04-07 10:48
Dołączamy do Biegowej Sztafety dla zdrowia Gabrysi :roll:
Cytować
+3 #3 Janek 2018-04-11 14:22
Ja i moja rodzinka też z Wami !!!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Współorganizatorzy

Partnerzy Biegów

Sponsorzy Biegów

Patronat medialny