Bieg Kurierów Sądeckich

    Pobierz REGULAMIN
        

Otwrcie Biura Zawodów

08:00 – 09:45 – Granatowy namiot pod stacją PKP w Rytrze

START OSTRY

10:00 Start zawodników na dystansie 11,5 km na trasie Rytro – Przehyba

Zamknięcie METY

12:00 – Zamknięcie linii mety dla dystansu głównego i Rajdu

Dekoracja

13:00 – Dekoracja Zwycięzców i rozlosowanie nagród

Bieg Kurierów Sądeckich

wyniki OPEN 2021 - PDF

Mężczyźni:

  1. Jura Maciej ITMDW Kraków – 01:06:56
  2. Hyży Piotr – 01:08:48
  3. Tokarski Szymon – 01:10:47

Kobiety:

  1. Skalska Anna CAROBON SILESIA SPORT – 01:16:25
  2. Zych Katarzyna BONNIE & CLYDE – 01:23:40
  3. Anna Bodziony Visegrad Maraton Rytro – 01:25:31

wyniki OPEN 2020 - PDF

Mężczyźni:

  1. Andrzej Długosz Ubiquinol 00:58:43
  2. Wojtek Tarasek #AndrzejDlugoszTeam / elemeno.pl 1:01:28
  3. Michał Dudczak Buff Team 01:03:20

Kobiety:

  1. Klaudia Jaśkowiec MKS Siechnice 01:16:55
  2. Anna Bodziony Visegrad Maraton Rytro 01:25:48
  3. Aleksandra Grabias 01:31:47

wyniki OPEN 2019 - PDF

Mężczyźni:

  1. Bachleda Łukasz Gorący Potok Team/Team Mountain Fuel Polska 01:05:07
  2. Wojnarowski Piotr 01:05:15
  3. Szkaradek Mariusz Visegrad Maraton Rytro 01:06:11

Kobiety:

  1. Krowicka Agnieszka 01:12:58/li>
  2. Bazułka Aleksandra AZS UJ 01:14:48
  3. Bodziony Anna 01:24:34

wyniki OPEN 2018 - PDF

Mężczyźni:

  1. Uznański Piotr 01:01:30 Euroclear Running Team
  2. Knutelski Błażej 01:02:24
  3. Kościelniak Kacper 01:05:37

Kobiety:

  1. Michalik Edyta UKS Gimpel Nowy Targ 01:19:03
  2. Mamala Justyna 01:20:22
  3. Łuszczyc Anna 01:27:14

wyniki OPEN 2017 - PDF

Mężczyźni:

  1. Andrzej Długosz Ubiquinol 00:57:58 [REKORD TRASY]
  2. Faron Robert 01:04:13
  3. Tokarz Andrzej 01:05:17

Kobiety:

  1. Brończyk Angelika K 01:22:32
  2. Jonik Anna 01:25:06
  3. Michalik Edyta K 01:25:51

wyniki OPEN 2016 - PDF

Mężczyźni:

  1. Andrzej Długosz Ubiquinol 00:59:32
  2. Robert Faron Salco Sport Team 01:03:38
  3. Krzysztof Falkowski Woodward Runners 01:05:11

Kobiety:

  1. Izabela Zatorska Wrocanka 01:16:16
  2. Agnieszka Krowicka Kraków Olimpijczyk 01:24:54
  3. Ewa Brzeska 01:25:04