Informacje nt. wyjazdu do Belgradu

Informacje nt. wyjazdu do Belgradu

 

Wzór jest prosty Dopłata = Całkowity koszt wyjazdu – Zaliczka + Dopłata z Stowarzyszenia (dla członków naszego stowarzyszenia rzecz jasna). Niestety wysoki kurs euro w którym musieliśmy dokonywać kluczowych dla tego wyjazdu transakcji, oraz wysokie opłaty za przelew bankowy (Serbia nie jest w UE) podniósł nieco całkowite koszty, które są określone na poziomie:

  • dla biegnących maraton i półmaraton 550,00zł (Cena zawiera: 2 noclegi w hotelu z wyżywieniem, transport, ubezpieczenie, pakiet startowy, przewodnik po Belgradzie, obiad tranzytowy ).
  • dla biegnących FUNRUN oraz kibiców 410,00 zł (Cena zawiera: 2 noclegi w hotelu z wyżywieniem, transport, ubezpieczenie, przewodnik po Belgradzie, obiad tranzytowy).

 

Jako że jesteśmy grupą zorganizowaną, udało nam się wynegocjować zniżkę 20% na pakiety startowe na dystansie 42km oraz 21 km.

 

Kwotę dopłaty w wysokości jaką wysłaliśmy Wam na podane przez Was adresy e-mail proszę przygotować wyliczoną, żeby zbieranie pieniążków w autobusie przebiegło sprawnie i nie trzeba było się zatrzymywać żeby rozmienić ;). Sprawdźcie swoje skrzynki. Jeżeli nie otrzymaliście e-maila (sprawdźcie również folder SPAM) z kwotą dopłaty piszcie! Wyślemy jeszcze raz.

 

Szczegółowy plan wyjazdu, opis hotelu, oraz co zawiera pakiet startowy, a także namiary na osobę kontaktową w sprawie wyjazdu macie w załączniku.

 

Pobierz:

 

W imieniu

Zarządu Stowarzyszenia Visegrad Maraton Rytro

Robert Tomasiak