Wyniki 8. Biegu Kurierów Sądeckich i galeria zdjęć

Wyniki 8. Biegu Kurierów Sądeckich i galeria zdjęć

W dniu 15 października 2023 roku odbyła się już ósma edycja Biegu Kurierów Sądeckich, niezwykłego wydarzenia sportowego, które przyciągnęło zarówno zawodowych biegaczy, jak i amatorów Impreza ta cieszy się coraz większą popularnością, a tegoroczne wyniki biegu i towarzyszące jej wydarzenia potwierdziły jej wyjątkowość.

Link do wyników biegu

Osiągnięcia uczestników Biegu Kurierów Sądeckich są godne podziwu. Zawodnicy rywalizowali na legendarnej trasie kurierskiej z Rytra na Przehybe. To wydarzenie przyciąga zarówno biegaczy szukających wyzwań i nowych rekordów, jak i tych, którzy cenią sobie aktywność fizyczną i możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Tegoroczna edycja Biegu Kurierów Sądeckich wzorem lat ubiegłych była nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale także doskonałą okazją do integracji społeczności. Oprócz samego biegu, odbył się również Rajd Kurierów, w którym licznie wzięło udział Polskie Towarzystwo Tatrzańskie oddział Beskid Nowy Sącz, studenci WSB-NLU Nowy Sącz oraz rodzina Kuriera Romana Stramki.

Dla tych, którzy chcieli zachować wspomnienia z Biegu Kurierów Sądeckich, udostępniona została galeria zdjęć, która uchwyciła emocje, trudy i radość uczestników podczas rywalizacji.

Link do galerii zdjęć

Bieg Kurierów Sądeckich to nie tylko wydarzenie sportowe, to także okazja do integracji społeczności, celebrowania pasji do biegania i poznawania piękna Sądecczyzny. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom tego wspaniałego wydarzenia oraz już teraz czekamy na kolejną edycję, która zapewne przyciągnie jeszcze większą liczbę entuzjastów biegania i przyrody.