Relacja Zdjęciowa i Wyniki X Pobiegu na Makowicę

Relacja Zdjęciowa i Wyniki X Pobiegu na Makowicę

W dniu 14 października 2023 roku odbył się jubileuszowy, dziesiąty już Pobieg na Makowicę – jedno z najbardziej ekscytujących i wymagających wydarzeń biegowych w Rytrze. Tegoroczna edycja przyciągnęła uczestników gotowych zmierzyć się z wyjątkowym wyzwaniem: pokonaniem stromej, malowniczej Makowicy w Beskidzie Sądeckim

Bieg na Makowicę to nie tylko rywalizacja sportowa, ale również okazja do podziwiania przepięknych widoków oraz integrowania się z naturą. Jednym z aspektów, które sprawiają, że to wydarzenie jest tak wyjątkowe, jest relacja zdjęciowa, która umożliwia uczestnikom zatrzymanie chwil z biegu i zachowanie ich na dłużej.

Link do zdjęć z wydarzenia

Wyniki tegorocznego Pobiegu na Makowicę są dostępne pod poniższym linkiem:

Link do wyników

Bieg na Makowicę to nie tylko wydarzenie sportowe, to prawdziwe przeżycie, które warto uwiecznić na zdjęciach i zachować w pamięci na zawsze. Dzięki relacji zdjęciowej możemy przypominać sobie te niezapomniane chwile i zainspirować innych do podjęcia wyzwań. Gratulujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji i już teraz czekamy na kolejne wydanie Pobiegu na Makowicę!